Хостинг від Max Host
Хостинг від Max Host
личный кабинет
служба поддержки
Menu

Наші сервіси


тестовый период

Тестовий період

тестовий період
В Інтернеті велика різноманітність хостинг-компаній. І, звичайно, хочеться вибрати гідну. Ми готові довести Вам, що ми надаємо якісний, професійний, надійний та швидкий хостинг. Для цього ми надаємо Вам 7 днів тестового періоду, де будуть доступні всі сервіси в повному обсязі, крім відправлення листів (діє обмеження, 10 листів на годину).
Домен у подарунок

отримай домени безкоштовно
При сплаті хостингу за 12 міс. Ви можете зареєструвати або продовжити до 4 доменів БЕЗКОШТОВНО!
получи домены бесплатно


Отсрочка платежа на хостинг

Відстрочка платежу

Відстрочка платежу на хостинг
Усім клієнтам пропонується програма відстрочки чи кредитування хостингу. Якщо у Вас в даний час немає достатньо коштів для продовження хостингу або немає часу або можливості дійти до банку, можна скористатися послугою відстрочки. Відстрочка на хостинг надається терміном до 14 днів без відсотків та будь-яких комісій.


Вигідна партнерська програма

Вигідна партнерська програма
Наша партнерська програма дозволяє Вам отримувати добрий дохід від Вашого веб-проекту. Для цього вам необхідно лише розмістити наше посилання або банер на Вашому сайті. За кожен сплачений рахунок клієнта, який перейшов до нас за Вашим партнерським посиланням, Ви отримуватимете довічно 30% від замовлень. Якщо клієнт, який перейшов на ваше посилання не зареєструвався відразу, - його cookie будуть зберігатися протягом 30 днів. Тому, повернувшись на наш сайт (протягом 30 днів) і пройшовши реєстрацію, він буде зарахований до вашої партнерки.
Выгодная партнерская программа


Бесплатные шаблоны

Безкоштовні шаблони

Безкоштовні шаблони
Створення дизайну сайту - копітка праця, що вимагає серйозного дизайнерського підходу. Ми пропонуємо скоротити Ваші зусилля щодо створення Вашого проекту та вибрати у нас високоякісні шаблони абсолютно безкоштовно! У нас ви знайдете більше ніж 1500 шаблонів, зроблених на професійному дизайнерському рівні. Тільки у нас ви можете отримати сайт безкоштовно (дизайн шаблон) для вашого сайту. Для цього Вам необхідно лише стати нашим клієнтом та вся колекція наших шаблонів у вашому розпорядженні.


Безкоштовна техпідтримка 24/7

Безкоштовна техпідтримка 24/7
24 години на добу, 7 днів на тиждень ми готові надати вам грамотні консультації та допомогу в розміщенні, налаштуванні, обслуговуванні вашого проекту. Ця послуга є абсолютно безкоштовною.
Бесплатная техподдержка 24/7


Скидка при оплате хостинга

Знижка при оплаті хостингу

Знижка при оплаті хостингу
Ми надаємо послугу не лише якісного, швидкого, надійного, професійного хостингу, ми пропонуємо хостинг за доступними цінами. Також, при оплаті понад півроку, Max Host надає знижку на послугу хостингу. При оплаті за рік ви отримуєте знижку в 15% від вартості хостингу. а також ряд додаткових бонусів!

Реквізити:

Тендери: Україна, 61138, м. Харків, вул. Плиткова 136/2.
ФО-П СЕМЕНОВ ВОЛОДИМИР ЄВГЕНЬОВИЧ
р/р 26006052121046
IBAN: UA583515330000026006052121046
МФО 351533
ІПН 2948811196
ХАРКІВСЬКЕ ГРУ АТ КБ "ПРИВАТБАНК"
mail:
© 2007 - 2024 Max Host.
All rights reserved